• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Depolama MerkeziAkıllıdepo Sayesinde Geleneksel Ev Eşyası Depolama da Devrim.

 

Eşyalarınızı güvenli şekilde depolamasını sağlıyoruz. Eşya depolama da kişiye özel depolar sayesinde kapalı ve sigortalı konteynırlar içerisinde eşyalarınızı saklıyoruz. Kayseri eşya depolama firması olarak profesyonel şekilde eşyalarınızı sarılmasından,nakliyesine ve depolama sürecine kadar konusunda uzman personellerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

 

    444 SAH 0. (352) 222 61 83 akıllıdepo çağrı merkezinden bizlere ulaştığınızda konusunda uzman ekspertizlerimiz eşyalarınızı yerinde tespit ederek sizler için en uygun depolama seçeneklerini eşyalarınıza göre seçerler.    akıllıdepo sayesinde depolarımız eşyaların yükleneceği adrese kadar araçlarımızla beraber gelmektedir. AkıllıDepo hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kayseri Eşya Depolama

 Kayseri Şahingöz Taşımacılık olarak eşyalarınızı güvenli ve temiz bir şekilde depolanmasını sağlamak amacıyla özel olarak tahsis edilmiş geniş ve depolama hizmeti için tasarlanmış depolarımızda eşyalarınızı depolama hizmeti sunuyoruz. Eşya depolarımız kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Eşya depolama hizmetine başlamadan önce konusunda tecrübeli ekspertizlerimiz eşyalarınızı yerinde tespit yaparak depolama için en uygun ortamı hazırlamamıza yardımcı olmaktadırlar. Bu ekspertizlerimiz tamamen ücretsizdir.

     Eşya depolarımızda saklanan eşyalarınız kendi nakliyat araçlarımız ile yerinden alınarak depolarımıza getirilmektedir. Eşyalarınız bizim için değerli oldukları için sigortalı eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız kaliteli eşya ambalajlama malzemesi ile ambalajlanarak dış etkenlerden gelecek tozlanmalara karşı koruma sağlanmış olmaktadır. Eşya depolarımız tamamen rutubetsiz bir ortama kurulmuştur. Eşya depolarımızın içerisinde rutubet oluşturacak su boruları gibi etken maddeler yoktur. özel olarak havalandırma sistemi mevcuttur.